Ławka pamięci Sensei Minoru Kanetsuka

05 lis, 2019

 W tym roku 6 grudnia mijają 33 lata odkąd aikido zaistniało na Opolszczyźnie. Chcemy przy tej okazji podczas jubileuszowego stażu uczcić pamięć naszego długoletniego nauczyciela i opiekuna Sensei Mioru Kanetsuka, który przez 28 lat nadawał w OSA oraz w polskim aikido kierunki rozwoju i dzięki któremu opolskie Aikido wspięło się na światowy poziom.

Powstał pomysł nawiązujący do inicjatywy zrealizowanej przez Brytyjską Federację Aikido, aby upamiętnić postać Sensei Minoru Kanetsuka ławką, która stanęłaby w dojo OSA przy ulicy Niemodlińskiej. Stojąc tam będzie służyła wszystkim, którzy będą mieli ochotę i potrzebę, aby na niej usiąść. Będzie również stale upamiętniała obecność Sensei tutaj, miedzy nami. 

Uroczyste odsłonięcie „Ławki dla Sensei” odbędzie się 8 grudnia, po jubileuszowym stażu, o godzinie 13.oo. 

 

Ławka pamięci Sensei Minoru Kanetsuka stojąca na terenie Uniwersytetu w Chester, ufundowana przez Brytyjską Federację Aikido.

 

Ławka, która stanie w dojo OSA przy ulicy Niemodlińskiej

 

Wszystkich, którzy czują potrzebę dołączenia się do tej akcji, serdecznie prosimy o wpłaty na konto naszego stowarzyszenia w dowolnej wysokości, z dopiskiem: „darowizna – Ławka dla Sensei.

Nr konta: 57 1050 1504 1000 0090 8029 6990