Dołącz do nas !

Jesteś zainteresowany? Masz dodatkowe pytania?

Napisz do nas lub zadzwoń. Chętnie odpowiemy na każde wasze pytanie i podpowiemy jak się przygotować na swój pierwszy trening.

Strój do cwiczeń

Osoby, które chcą rozpocząć naukę Aikido i nie posiadają keikogi (ubioru do ćwiczenia Aikido), proszone są o przyjście na trening w spodniach dresowych oraz koszulce z długim rękawem (bawełna, bez zamków). Po dojo (sali do ćwiczeń) poruszamy się w zori (klapkach). Ubiorem początkującego studenta jest białe keikogi i biały pas, a studenta zaawansowanego białe keikogi i samurajskie spodnie hakama. We wszystkich grupach, łącznie z grupą dziecięcą od 12 roku życia, ćwiczymy z bokken (drewianym mieczem), jo (drewianym kijem) oraz tanto (drewnianym nożem).

keikogi
zori
bron

Aikido dla każdego

Wiek nie jest ważny. Aikido może ćwiczyć dosłownie każdy, a na naszych treningach mogą ćwiczyć i młodzi i starsi. Dzięki temu tworzy  się wzajemny szacunek i troska do osób z którymi trenujemy.

Zdrowie i równowaga

Aikido to forma samodoskonalenia i wewnętrznego rozwoju, która łączy w sobie trening ciała i umysłu, angażując nie tylko ciało fizyczne ale i całą osobowość praktykującego poprzez utrzymanie umysłu w ciągłej koncentracji. Regularna praktyka poprawia zdrowie, ciało i ducha.

Samoobrona

Osoby praktykujące Aikido lepiej rozpoznają i radzą sobie z sytuacjami zagrożenia życia. Dzięki poznaniu podstaw samoobrony zwiększa się zdolność radzenia sobie z nimi.

Składki członkowskie w OSA

100 zł


85 zł

SKŁADKA CZŁONKOWSKA DLA OSÓB DO 12 ROKU ĆWICZĄCYCH RAZ W TYGODNIU.

20 zł

Zniżka rodzinna przysługuje, gdy ćwiczą członkowie najbliższej rodziny,
Kwota odliczana jest od osoby płacącej pełną składkę.

30 zł

Zniżka przysługuje osobom nieuczęszczającym na zajęcia w danym miesiącu kalendarzowym.
30 zł opłata miesięczna od osoby.

Opłata za lipiec/sierpień dotyczy osób pełnoletnich

Zniżek nie łączymy.

20 zł

Zakup legitymacji 20 zł. Legitymacja jest wymagana na stażach i egzaminach.

OSA Stowarzyszenie Sztuk Walki

ul. Jana Wyglendy 4
45-803 Opole

Nasze konto:
ING Bank Śląski S.A. :
57 1050 1504 1000 0090 8029 6990

Pliki do pobrania

Skip to content