Letnia Szkoła Aikido

26 lip, 2017

W dniach 1 -7 lipca 2017 roku w Sierakowie odbyła się Letnia Szkoła Aikido Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Aikido. Kolejny raz mieliśmy okazję studiować Aikido oraz Mugen Sinto Ryu Iaijutsu w Krainie Stu Jezior. Zaproszeni goście Tsutomu Iwakuma, Zenon Kokowski oraz Robert Jerzy Krac uczyli nas panowania nad ciałem, umysłem oraz sprzętem. Nie możemy również zapomnieć o Mariuszu Trabuciu, Wojciechu Mamczurze oraz Adrianie Kubackim, którzy “otwierali nam oczy” na porannych treningach ze sprzętem, nad brzegiem jeziora Jaroszewskiego oraz utrwalali zdobyte umiejętności na tatami. 

W trakcie Letniej Szkoły najmłodsi również nie mogli narzekać na nudę. W godzinach przedpołudniowych czekała na nich moc atrakcji: budowa tratwy, ludzików z koralików, statków z lego, brali kąpiele słoneczne z panią Anią, a popołudniu “niestety musieli” wyginać swoje ciało, padać na tatami, uczyć się technik Aikido i brać udział w zabawach i grach ruchowych pod okiem Michała Adamczewskiego.

W tym roku tylko jeden dzień nie padało, nie było upalnie, ale moc pozytywnej energii i śmiechu rekompensowała złą pogodę. 

Do zobaczenia za rok.

Podziękowania:

Bardzo dziękuje wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób byli zaangażowani w Letnia Szkołę naszego stowarzyszenia. Bardzo dziękuje organizatorom, instruktorom prowadzącym zajęcia, uczestnikom i naszym rodzinom, które udzielają nam wsparcia w tym, co robimy. 
Szczególne podziękowania należą się Michałowi Adamczewskiemu (wraz z rodziną) za ogrom pracy, którą włożył w przygotowanie i samą realizację całej LS OSA.
Dziękuję.
W imieniu zarządu i rady technicznej,
Robert Jerzy Krac
Drodzy organizatorzy, instruktorzy i ćwiczący.
Letniej Szkoły Aikido
Przede wszystkim chcialbym jeszcze raz pdziekowac za zaproszenie nas.Ciesze sie ze mimo malych duzych problemow moglichmy sie z wami spotkac i cwiczyc.Mysle ze to co wam przekazalem w ciagu tych dni,bedziecie cwiczyc i dalej przekazywac.Mam nadzieje ze spotkamy sie w nastepnym roku w liczniejszym gronie
Pozdrawiamy
Zenon i Ula Kokowscy