Spotkania wigilijne OSA

20 gru, 2016

Serdecznie zapraszamy obecnych i byłych członków naszych wszystkich sekcji, a także rodziców naszych najmłodszych studentów na wspólne treningi połączone ze spotkaniami wigilijnymi:

 W środę, 21 grudnia o godz. 19:00 w Dojo Ten Chi Kan, odbędzie się wspólny trening i pokazy studentów i instruktorów Aikido, Mugen, Muso, Kendo i Kyudo. Po pokazach (o godz. 20) rozpocznie się spotkanie wigilijne.
– W czwartek, 22 grudnia o godz.18.00 w sekcji AK ZWM przewidziany jest krótki, ok. 30-minutowy trening a następnie wspólna przekąska. Prosimy o zabranie ze sobą przysmaków, napoi oraz talerzyków z kubkami. Po świętach, w ostatnim tygodniu grudnia, tj. 26-go i 29-go, z powodu zamknięcia szkoły zajęcia w sekcji AK ZWM zostają odwołane. Na kolejny trening i zarazem pierwszy w tym miejscu w Nowym Roku zapraszamy 02 stycznia 2017 roku.
– W czwartek, 22 grudnia o godz. 18:30 w Strzelcach Opolskich planowany jest 45 minutowy trening, a po nim (od godz. 19:15) spotkanie przedświąteczne. Prosimy zabrać ze sobą smakołyki, napoje i sztućce. Kolejny trening w Strzelcach Opolskich, po przerwie świątecznej, odbędzie się 03 stycznia 2017 roku.

Korzystając z okazji życzymy wszystkim wspaniałych świąt Bożego Narodzenia spędzonych w ciepłej, rodzinnej atmosferze, samych szczęśliwych dni w nadchodzącym Nowym 2017 Roku oraz szampańskiej zabawy sylwestrowej!

Zarząd OSA